Mes jau Facebook

KLAUSKITE, ATSAKYSIME

Jeigu turite klausimų ar norėtumėte gauti detalesnės informacijos, prašome užpildyti mūsų kontaktinę formą ir mes pasistengsime Jums padėti ar pakonsultuoti. Rašyti laiška

VIETINIS LAIKAS
KALENDORIUS
2018 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Naujienos

 

Ar paukšteliams patiks nauji nameliai?

 Lietuviai, belaukdami paukščių, net pavasario mėnesius pavadino sparnuočių vardais. Tad, pavasarį kiekvienas norime pradžiuginti parskrendančius paukščius naujais inkilėliais.  Kovo 23d. „Šypsenėlės“  ankstyvojo amžiaus ugdymo grupės bendruomenė susirinko į kūrybines dirbtuvėles –  „Kala tėtis inkilėlį“. Berniukai kartu su tėčiais kalė inkilus, o mamos su mergaitėmis juos papuošė.

,,Nėra labai svarbu medis, į kurį kelsite inkilą, svarbiausia, kad būtų paukščiui patogus priskridimas. Svarbu inkilo neatsukti į šiaurės pusę, nes ten bus šalta, geriau pietrytinė-rytinė pusė. Pietuose kelti inkilą irgi nėra labai gerai, nes bus karšta‘‘ – pataria  ornitologas G. Petkus Toliau 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pakopose pradedamas vykdyti bendruomenės projektas ,,Norime švarios gamtos ir kiemo aplinkos‘‘.

Jungiamosios idėjos :  bendruomenės akcija – diena be automobilio- keliaukim į darželį ir mokyklą pėsčiomis; vėjo ir švaros diena;  ilgesnių distancijų pasivaikščiojimai įvairiu žemės reljefu.; tėvelių dirbtuvėlės – „ Kala tėtis inkilėlį“ ; skrydis oro balionu per septynis pasaulio žemynus; vandens tyrinėjimo laboratorijos ; retoriniai klausimai ir atsakymų ieškojimas- kur keliauja šiukšlės; pagaminkime praktinį įrankį iš antrinių žaliavų (užduotys šeimai) ir kita.  

PROJEKTO IŠŠŪKIS – BANDYMAS  SUKURTI SAVO  GRUPĖS ELEKTROMOBILĮ.

Dalinosi patirtimi nacionaliniu lygmeniu

Alfa kartos vaikai” Toliau  

“Tabula rasa arba mūsų nerašyti vadovėliai” Toliau

Edukacinė valanda tėvams Laikas”

,Ąžuoliuko‘‘ bendruomenėje įvyko edukacinė šventinė valanda tėvams ,,Laikas‘‘,   kuri buvo skirta

kovo 11- ąjai paminėti.  Jos metu buvo įprasminti minėtos šventės praeities  įvykiai per suaugusiojo ir vaiko matymą. Edukacinė valanda buvo lydima bendruomeniškumo, šiltų emocijų ir dalyvavusiųjų gausos.

IŠLIKIME ORIAIS SAVO TAUTOS VERTYBIŲ PUOSELĖTOJAIS.

„Eilės vaikystei ir Lietuvai“.

,,Ąžuoliuke” vyko rajono 1-4 klasių mokinių skaitovų konkursas „ Eilės vaikystei ir Lietuvai“.
Tarp geriausių skaitovų pripažinti  šie ,,Ąžuoliuko” mokiniai:
Kajus Geidanas, 1 klasė. Mokytoja Edita Lapienienė.
Augustinas Karpovas, 2 klasė. Mokytoja Giedrė Narkūnaitė.
Emilija Jaraitė, 3 klasė.Mokytoja Ilona Matiekuvienė. Toliau
 
 

 

 

 

 

 

Vals­ty­bės gim­ta­die­nis ir ,,Ąžuoliukaičiai‘‘.
Svar­biu šven­ti­nės die­nos akcentu išliko tautinės giesmės giedojimas. Tai kelerių metų tradicija, todėl mažieji ,,Ąžuoliukaičiai‘‘ ją giedojo labai iškiliai. Smagios emocijos vaikus lydėjo fotosesijos metu, prie gražiausio žodžio ,,Lietuva‘‘. O kiek šven­ti­nė nuo­tai­ka jau­tė­si Rokiškio  gat­vė­se,  mė­gi­no­me įver­tin­ti, dovanojant rokiškiečiams valstybinės vėliavos spalvų širdeles ,,Ąžuoliuko‘‘ kiemelis pasipuošė, ne tik tauriomis spalvomis ir gražiausiu žodžiu ,,Lietuva‘‘, bet ir Lietuvos žemėlapio kontūru, kuriame – ,,Ąžuoliukaičių‘‘ delniukai ir dekoruoti žodžiai: MIŠKAS, PIEVA, UPĖ. Toliau
 
 
Kviečiame  dalyvauti  šventiniame rytmetyje
,,Pasveikinkit vieni kitus“ – kviečia dainoje Marijonas Mikutavičius. ,,Labas rytas, Lietuva“ – pasakys ,,Ąžuoliukaičiai“, sutinkant ,,Vasario 16-ąją“. Tad ir susitikime šventiniame rytmetyje 2017 m. vasario 15 d., 9.00 val. , ,,Ąžuoliuko” salėje. 

VISI – giedosime tautinę giesmę.

KIEKVIENAS – rašysime žodį Lietuvai.

MŪSŲ – delniukai papuoš Lietuvos žemėlapio kontūrus.

MES – dalyvausime foto sesijoje ,,Ąžuoliuko“ kiemelyje prie gražiausio žodžio ,,LIETUVA“.

 

 

 

 

 

 

Mokiniai, kurių  2016 – 2017 m.m. 1 pusmečio  visų mokomųjų dalykų  pasiekimai,  įvertinti aukštesniuoju lygiu. Sveikiname šiuos mokinius ir linkime sėkmės. 

1 klasė Žiūrėti

2 klasė  Žiūrėti

3 klasė  Žiūrėti

4 klasė  Žiūrėti

Rokiškio rajono raštingiausio mokinio konkurse „Aš moku rašyti lietuviškai“raštingiausiais mokiniais pripažinti šie mokiniai. Sveikiname šiuos mokinius ir linkime sėkmės

2 klasė Žiūrėti

3 klasė Žiūrėti
 
Norėdami pažinti ,, pinigų pasaulėlį” mažieji ugdė(si) žaisdami su skaičiais , spalvomis ir imitavo ,,pardavimus”.
 
Mažieji ,,Ąžuoliukaičiai” vykdė finansinio raštingumo projektą ir mokėsi elgesio su pinigais taisyklių.
Kodėlčiukai” skelbiė pačių pagaminto šviestuvo ” Muilo burbulas” aukcioną. Šiuo metu , šviestuvo vertė išaugo iki 43 Eur. . Gauti pinigai bus panaudoti labdaringiems tikslams. Aukcionas tęsiasi/

 

 

 

 

 

 

“Tam, kad jos (prevencinės programos) efektyviai veiktų, turi įsitraukti visa mokyklos bendruomenė: vadovas, mokytojai, mokiniai, tėvai, net pagalbinis personalas. Ir ta veikla turi vykti ne epizodiškai, per tam tikrų renginių organizavimą ar klasės valandėles, bet turi integruotis į mokyklos gyvenimą: per visų tarpusavio bendravimą, taikomus ugdymo metodus ir įvairias veiklas mokykloje, mokomus dalykus, vykdomus projektus, neformalų ugdymą”, – teigiama Eltai atsiųstame ministrės komentare. Toliau

jurgita-petrauskiene-73232762

Tai lakoniškas įvadas dėl finansinio raštingumo ugdymo ikimokykliniame vaikų amžiuje.

,,Ažuoliukaičiai” tęsdami veiklas į STEAM orientuotą ugdymą,pradeda vykdyti finansinio raštingumo ugdymo projektus.
„Dauguma net nežino, kad jau iki gimnazijos nuostata, kaip vaikas leis pinigus, yra susiformavusi. Tad finansinio raštingumo vaikus reikia mokyti lygiai taip pat kaip išsivalyti dantis. Manau, kad tam reikia pasitelkti technologijas – juk gyvename XXI amžiuje“, – sakė Austėja Landsbergienė, Ikimokyklinių ugdymo įstaigų tinklo „Vaikystės Sodas“ steigėja. Skaitykite daugiau

 

 

 

 

 

,,Kodėlčiukų‘‘ ugdymo grupės vaikai anglų kalbos mokėsi kitoje aplinkoje – rajono švietimo centro kompiuterių klasėje.Kartu udėsi ir socialinius gebėjimus. Dėkojame mokytojai D. Valskienei.

Mažieji ekspertai ,,Kodėlčiukai” ir jų pažinimo kelias, besidomint pingvinais ir Antarktidos žemynu.

,Ąžuoliukaičių” projekto ,,Mažųjų ekspertų mokyklėlė” trečioji diena ir mažųjų lopšelinukų dideli darbeliai…
Šį kartą ,,Šypsenėlės” ugdymo grupės dvimetukai ir jų auklėtoja Raminta.

Ąžuoliukaičių” bendruomenės projektas ,,Mažųjų ekspertų mokyklėlė” tęsiasi.

Antroji diena: sniegmačiai ir sniego dangos matavimas darželio ir miesto lauko aplinkose .Eksperimentai su vandeniu ir ledu. Žiemos žygiai ir apsilankymai pas mažąsias vištytes. 

Šį kartą – ,,Kodėlčiukų” ir ,,Mažųjų mokyklėlės” vaikai ir jų mokytojos.

123

Bendruomenės projektas  „ Mažųjų ekspertų mokykla“.

Akcijoja  „ Atmintis gyva, nes liudija“.

Mokyklos – darželio „ Ąžuoliukas“  bendruomenė paminėjo Laisvės gynėjų dieną, dalyvaudami akcijoje  „ Atmintis gyva, nes liudija“. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse auklėtojos  su vaikais kalbėjosi apie laisvę, nepriklausomybę, pagerbė žuvusiuosius  1991 metų  Sausio 13 –  ąją. Mokytojai su mokiniais, prisimindami Sausio -13-osios įvykius,  aptarė jų prasmę Lietuvos valstybei, prisiminimais dalijosi mokinių tėvai.  Kiemelyje pražydo „Neužmirštuolių pieva“ Lietuvos laisvės gynėjams.  .

Belaukiant Kalėdinių renginių , ,,Ąžuoliuko‘‘ bendruomenę  nuo ankstaus ryto  sveikino  Kalėdų senelis. Pusantros valandos trukusi Kalėdų senelio viešnagė ,,Ąžuoliuko‘‘ kiemelyje, suteikė ir mažiems . ir suaugusiems daug džiaugsmingų emocijų.

 Belaukiant šventų Kalėdų, ,,Ąžuoliuko‘‘  vaikams ir mokiniams Kalėdų senelis dovanojo kitokias dovanas, nei įprasta. 

Atsisakyta – vartotojiško požiūrio, pasirinkta –  dovanos, turinčios edukacinę, kultūrinę vertę.

Mažiesiems darželio vaikams  – kalėdinė dovana:  Vilniaus teatro  “Lėlė” spektaklis ,,Pasaka apie vežliuką”. Tėvams -Kalėdine vaikų šventinė programėlė. 

Vyresnieji darželio vaikai ir mokiniai dovanojo tėvams kalėdinį spektaklį  „ Juokiasi angeliukai“ .

Vaikams – edukacinės –  kalėdinės programos Rokiškio krašto muziejuje ir apsilankymai Kalėdų 

Šventos Kalėdos čia pat…
,,Ąžuoliukaičiai” ir jų mažųjų angelėlių šokis.

Tai tarsi nuoširdus vaikų noras pasiųsti į kiekvieno tėčio ir mamos širdį po mažą angeliuką.
Toliau

,Ąžuoliuko” vaikai ir jų muzikinė dovana tėvams, belaukiant šv. Kalėdų.
…muzikinio šventinio vakaro ,,Juokiasi angeliukai” finalinė daina ir vaikų muzikos mokytoja Aurelija Karpovienė.
Toliau

Kalėdinė dovanos tėvams ,,Juokiasi angeliukai” atspindžiai. Toliau