PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“

 

Mes projekto partneriai

K2SET projektas

Erasmus + programos projektai

Nuorodos
STEM Discovery Week 2019 For more information on the registration steps that potential partners need to follow, please consult this document here. STEM Discovery Week activities' map

   
KLAUSKITE, ATSAKYSIME

Jeigu turite klausimų ar norėtumėte gauti detalesnės informacijos, prašome užpildyti mūsų kontaktinę formą ir mes pasistengsime Jums padėti ar pakonsultuoti. Rašyti laiška

KALENDORIUS
2024 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Naujienos

 

Vaikų ugdymas kitaip.

Pažintinė- sportinė išvyka „Susidraugaukime  su  Moškėnų piliakalniu“, kurios tikslas- kopti, matuoti, rašyti, skaičiuoti, žaisti, svajoti….

Atvykus prie Moškėnų piliakalnio, būsimiesiems pirmokams buvo pasiūlyta  įvairiausios įdomios, netikėtos veiklos: vieni piliakalnį bandė įveikti, kaip tikri "alpinistai", kiti bėgo laipteliais, treti matavo ir užrašė piliakalnio aukštį su virvėmis bei metriniais matuokliais.

Po  judrių, energingų užduotėlių, mokytojų pagalba vaikai matavosi širdies ritmą ( pulsą) per 10 sekundžių. Vyko aptarimas,  kokių jėgų, pastangų reikėjo kopiant į piliakalnį. 

Piliakalnio viršūnėje vaikai  klausė  pasakojimo apie piliakalnio atsiradimą. Toliau 

Ar paukšteliams patiks nauji nameliai?

 Lietuviai, belaukdami paukščių, net pavasario mėnesius pavadino sparnuočių vardais. Tad, pavasarį kiekvienas norime pradžiuginti parskrendančius paukščius naujais inkilėliais.  Kovo 23d. „Šypsenėlės“  ankstyvojo amžiaus ugdymo grupės bendruomenė susirinko į kūrybines dirbtuvėles –  „Kala tėtis inkilėlį“. Berniukai kartu su tėčiais kalė inkilus, o mamos su mergaitėmis juos papuošė.

,,Nėra labai svarbu medis, į kurį kelsite inkilą, svarbiausia, kad būtų paukščiui patogus priskridimas. Svarbu inkilo neatsukti į šiaurės pusę, nes ten bus šalta, geriau pietrytinė-rytinė pusė. Pietuose kelti inkilą irgi nėra labai gerai, nes bus karšta‘‘ – pataria  ornitologas G. Petkus Toliau 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pakopose pradedamas vykdyti bendruomenės projektas ,,Norime švarios gamtos ir kiemo aplinkos‘‘.

Jungiamosios idėjos :  bendruomenės akcija – diena be automobilio- keliaukim į darželį ir mokyklą pėsčiomis; vėjo ir švaros diena;  ilgesnių distancijų pasivaikščiojimai įvairiu žemės reljefu.; tėvelių dirbtuvėlės – „ Kala tėtis inkilėlį“ ; skrydis oro balionu per septynis pasaulio žemynus; vandens tyrinėjimo laboratorijos ; retoriniai klausimai ir atsakymų ieškojimas- kur keliauja šiukšlės; pagaminkime praktinį įrankį iš antrinių žaliavų (užduotys šeimai) ir kita.  

PROJEKTO IŠŠŪKIS – BANDYMAS  SUKURTI SAVO  GRUPĖS ELEKTROMOBILĮ.

Dalinosi patirtimi nacionaliniu lygmeniu

"Alfa kartos vaikai" Toliau  

“Tabula rasa arba mūsų nerašyti vadovėliai” Toliau

Edukacinė valanda tėvams „Laikas"

,Ąžuoliuko‘‘ bendruomenėje įvyko edukacinė šventinė valanda tėvams ,,Laikas‘‘,   kuri buvo skirta

kovo 11- ąjai paminėti.  Jos metu buvo įprasminti minėtos šventės praeities  įvykiai per suaugusiojo ir vaiko matymą. Edukacinė valanda buvo lydima bendruomeniškumo, šiltų emocijų ir dalyvavusiųjų gausos.

IŠLIKIME ORIAIS SAVO TAUTOS VERTYBIŲ PUOSELĖTOJAIS.

 

„Eilės vaikystei ir Lietuvai“.    

,,Ąžuoliuke'' vyko rajono 1-4 klasių mokinių skaitovų konkursas „ Eilės vaikystei ir Lietuvai“.
Tarp geriausių skaitovų pripažinti  šie ,,Ąžuoliuko'' mokiniai:
Kajus Geidanas, 1 klasė. Mokytoja Edita Lapienienė.
Augustinas Karpovas, 2 klasė. Mokytoja Giedrė Narkūnaitė.
Emilija Jaraitė, 3 klasė.Mokytoja Ilona Matiekuvienė. Toliau
 
 
 
 
 Vals­ty­bės gim­ta­die­nis ir ,,Ąžuoliukaičiai‘‘.

Svar­biu šven­ti­nės die­nos akcentu išliko tautinės giesmės giedojimas. Tai kelerių metų tradicija, todėl mažieji ,,Ąžuoliukaičiai‘‘ ją giedojo labai iškiliai. Smagios emocijos vaikus lydėjo fotosesijos metu, prie gražiausio žodžio ,,Lietuva‘‘. O kiek šven­ti­nė nuo­tai­ka jau­tė­si Rokiškio  gat­vė­se,  mė­gi­no­me įver­tin­ti, dovanojant rokiškiečiams valstybinės vėliavos spalvų širdeles ,,Ąžuoliuko‘‘ kiemelis pasipuošė, ne tik tauriomis spalvomis ir gražiausiu žodžiu ,,Lietuva‘‘, bet ir Lietuvos žemėlapio kontūru, kuriame – ,,Ąžuoliukaičių‘‘ delniukai ir dekoruoti žodžiai: MIŠKAS, PIEVA, UPĖ. Toliau